Menu Zamknij

Plecak Patrolowy GROT PP25 Pantera Leśna wz.93

449,00  brutto

Plecak Patrolowy GROT PP25 to plecak taktyczny stworzony i produkowany przez JANYSPORT® od 2000 roku. Jest to klasyczny plecak wojskowy 1-komorowy o pojemności 25 litrów wykonany z oryginalnej CORDURY®. Jego prostota została doceniona przez zawodowych żołnierzy oraz indywidualnych miłośników militariów i survivalu. GROT PP25 pierwotnie został zaprojektowany do używania w terenie, jednak wiele osób używa go także jako codzienny plecak miejski.

Prosty system nośny obejmuje wyprofilowane szelki z możliwością szybkiego zrzutu plecaka, taśmowy pas biodrowy, pasek piersiowy oraz wytrzymałe plecy z CORDURY®. Pianka usztywniająca jest wyjmowana od środka przez kieszeń na plecach.

Stosujemy w tym plecaku nasz modułowy system mocowania JPS (JANYSPORT PAK SYSTEM) kompatybilny z PALS/MOLLE. Taśmy modułowe znajdują się z przodu, po bokach i na spodzie plecaka. W ramach rozszerzania możliwości przenoszenia ekwipunku plecak posiada boczne i dolne taśmy kompresyjno-troczące oraz możliwość zamontowania troków na górze.

GROT PP25 w głównej komorze zawiera na plecach zamykaną na suwak kieszeń na piankę usztywniającą do pleców oraz prostą, zamykaną paskiem z klamerką kieszeń na wkład z wodą pitną z możliwością wyprowadzenia wężyka przez zamykany na rzep górny otwór. Może być też wykorzystana jako zwykła kieszeń dzieląca komorę na 2 części. Od przodu znajdują się 2 półprzezroczyste płaskie kieszenie z siatki na drobne akcesoria.

GROT PP25 produkcji JANYSPORT® jest pierwszym i jedynym oryginalnym plecakiem o widocznej na zdjęciach formie i charakterystycznych elementach. GROT PP25 jest często nielegalnie kopiowany przez nieuczciwą konkurencję z gorszych materiałów pod innymi nazwami zarówno przez polskie jak i zagraniczne firmy niemające własnych pomysłów.

Pamiętaj, że tylko oryginalny GROT PP25 jest gwarancją jakości. Świadomie wybierając oryginalne produkty wspierasz legalnych przedsiębiorców, budujesz gospodarkę opartą na uczciwych zasadach i walczysz z podróbkami.

Informacje ogólne

Plecak Patrolowy GROT PP25, to nasz najpopularniejszy plecak taktyczny z serii GROT opracowany w 2000 roku.

Jest to klasyczny plecak wojskowy 1-komorowy o pojemności 25 litrów z prostym systemem nośnym. Plecak posiada system modułowy JPS (JANYSPORT PAK SYSTEM) kompatybilny z PALS/MOLLE. Główna komora zawiera dodatkową kieszeń umożliwiającą podział na 2 części, płaską kieszeń na plecach z wyjmowaną pianką usztywniającą oraz dodatkowe płaskie kieszenie siatkowe na przedniej ścianie.

System nośny

Ikona system nośny

System nośny plecaka patrolowego GROT PP25 obejmuje gładkie plecy z CORDURY®, profilowane szelki z możliwością szybkiego zrzutu, taśmowy pas biodrowy i odpinany pasek piersiowy.

Gładkie plecy z CORDURY® zapobiegają zaleganiu brudu, tym samym ułatwiają czyszczenie plecaka. Szelki wyprofilowane w kształcie litery S i wzmocnione grubą pianką zostały wszyte ok. 3 cm od góry i zamaskowane taśmą 4 cm dla wzmocnienia mocowania. Odstęp pomiędzy szelkami wynosi 6 cm, co jest optymalne dla większości Użytkowników. Szelki przez całą długość są wzmocnione pionową taśmą zakończoną klamerką do szybkiego zrzutu i regulacją długości szelek. Przelotki na całej długości szelek pozwalają na doczepianie małych modułów. Pas biodrowy to wszyta na stałe taśma o szerokości 4 cm i regulowanej długości, co zapewnia optymalne wsparcie przy większych obciążeniach. Pasek piersiowy składa się z regulowanych elementów, co pozwala zarówno na regulację długości, jak i położenia.

System modułowy

Ikona system modułowy

System modułowy JPS (JANYSPORT PAK SYSTEM) kompatybilny z powszechnym PALS/MOLLE obejmuje równoległe taśmy do przeplatania modułów na przodzie, bokach i dole plecaka. W zależności od partii taśmy mają szerokość 2,5 cm i odstęp 2,5 cm lub szerokość 2 cm i odstęp 3 cm. Niezależnie od wariantu system jest w pełni funkcjonalny. Przeszycia na taśmach tworzą tunele o szerokości 4 cm. Skrajne tunele mogą mieć nieznacznie większy rozmiar. Dodatkiem systemu są taśmy kompresyjno-troczące na bokach i dole wraz z możliwością doczepienia własnej taśmy troczącej na górze.

Na przodzie jest 7 taśm tworzących 6 tuneli – idealne do zamontowania dużej kieszeni przedniej.

Na bokach jest 7 taśm tworzących 3 tunele – idealne do zamontowania pionowych kieszeni. Przy górnej i dolnej taśmie znajdują się taśmy kompresyjno-troczące na dodatkowy ekwipunek.

Na dole są 3 taśmy tworzące 6 tuneli – idealne do zamontowania poziomej kieszeni. Dodatkowe dolne taśmy kompresyjno-troczące pozwalają przytroczyć namiot lub karimatę.

Komory i kieszenie

Ikona komory kieszenie

Plecak GROT PP25 posiada zwartą 1-komorową konstrukcję bez zewnętrznych kieszeni. Komora jest rozpinana do ok 12 cm powyżej dna, co utrzymuje kształt plecaka i ekwipunek w środku po rozpięciu.

Na przedniej ścianie znajdują się 2 płaskie półprzezroczyste kieszenie z siatki na drobne akcesoria.

Od strony pleców znajduje się materiałowa kieszeń zamykana paskiem z klamerką umożliwiająca podzielenie komory. Do kieszeni można schować wkład z wodą do picia, a rurkę wystawić przez górny otwór od zewnątrz maskowany rzepem. Można także schować do niej laptopa 15”, choć nie zalecamy tego ze względu na bezpieczeństwo i brak dodatkowych wzmocnień wewnętrznej kieszeni

Na plecach znajduje się płaska, zapinana na suwak kieszeń na piankę usztywniającą do pleców. Można włożyć do tej kieszeni własne usztywnienie w razie potrzeby.

Materiały

Ikona materiały

Głównym materiałem, z którego wykonana została cała zewnętrzna forma plecaka jest impregnowana CORDURA® 770dtex lub 1100dtex w zależności od partii. Materiał główny zapewnia odporność na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Impregnat zapewnia nieprzemakalność w do pewnego stopnia, a struktura włókien zapobiega dalszemu rozrywaniu się materiału przy nacięciu.

W systemie nośnym i modułowym zastosowano taśmy polipropylenowe, które są odporne na warunki atmosferyczne (nie sztywnieją i nie kruszą się pod wpływem silnego słońca i deszczu), są odpowiednio szorstkie (większe tarcie lepiej blokuje taśmę na regulacjach). Jedynym efektem długotrwałego użytkowania może być wyblaknięcie koloru. Na zamówienie możliwe użycie taśm poliamidowych.

Stosujemy klamerki UTX-D-FLEX (National Molding), ITW NEXUS oraz polskie DKAL. Wszystkie z nich charakteryzują się wysoką wytrzymałością i długą żywotnością.

Głównym suwakiem jest u nas zawsze zamek spiralny YKK® zapewniający najdłuższą żywotność. Suwaki dodatkowe to zwykle YKK®, czasami mogą być stosowane inne zamki.

Wymiary 48 × 28 × 20 cm
Kolor

Przeznaczenie

,

Pojemność

Wymiary: wysokość

Wymiary: szerokość

Wymiary: głębokość

Komory

Kieszenie wewnętrzne

System modułowy

, ,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Plecak Patrolowy GROT PP25 Pantera Leśna wz.93”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *