Menu Zamknij

Apteczka Modułowa MED QR KAMA MultiCam

280,00  brutto

Apteczka Modułowa MED QR KAMA to apteczka paramedyczna zrywana przeznaczona do zadań specjalnych, gdy liczy się szybkość i mobilność. Została zaprojektowana dla służb specjalnych jako element kamizelki modułowej.

Apteczka składa się z dwóch elementów – apteczki i panelu modułowego. Apteczka jest mocowana do panelu rzepem. Na apteczce znajduje się twarda, a na panelu miękka część rzepa. Dodatkowo na apteczce jest rzep na zamocowanie własnego oznaczenia. Panel zawiera 4 taśmy modułowe.

Ten system mocowania umożliwia zamontowanie apteczki na kamizelce, torbie lub plecaku.

Apteczka wewnątrz zawiera na tylnej ścianie 3 kieszonki i gumki w rogach, a na przedniej ścianie liczne gumki w 3 poziomych i dwóch pionowych rzędach. Otwór w dnie umożliwia wentylację oraz ujście wody.

Pamiętaj, że tylko oryginalna apteczka jest gwarancją jakości. Świadomie wybierając oryginalne produkty wspierasz legalnych przedsiębiorców, budujesz gospodarkę opartą na uczciwych zasadach i walczysz z podróbkami.

Brak w magazynie

Informacje ogólne

Apteczka Modułowa MED QR KAMA to apteczka paramedyczna zrywana przeznaczona do zadań specjalnych, gdy liczy się szybkość i mobilność. Została zaprojektowana dla służb specjalnych, jednak jest stosowana także przez ratowników w terenie.

Konstrukcja składająca się z właściwej apteczki i panelu umożliwia mocowanie na dowolnej kamizelce z systemem PALS/MOLLE, oraz na panelach rzepowych.

Główna komora zawiera wewnętrzne kieszonki oraz liczne organizery gumkowe, co pozwala dowolnie konfigurować wyposażenie.

System nośno-modułowy

Ikona system modułowy

W Apteczce Modułowej MED. QR KAMA system modułowy składa się z dwóch części – właściwej apteczki i panelu modułowego.

Apteczka posiada na tylnej ścianie rzep (haczyk) umożliwiający montaż na dowolnej powierzchni z rzepem np. na dołączonym panelu lub kamizelce. Z przodu apteczki znajduje się na górze rzep 5 x 14 cm oraz 3 taśmy systemu modułowego o szerokości i odstępie 2,5 cm tworzące 3 tunele.

Panel ma wymiary takie jak apteczka. Na jednej stronie panelu jest rzep (pętelka) na całej powierzchni. Z drugiej strony panelu znajdują się 4 taśmy modułowe z przeszyciami co 4 cm tworzącymi 3 tunele. Do mocowania służą 3 pionowe paski mocujące – po 1 na każdy tunel.

Komory i kieszenie

Ikona komory kieszenie

Apteczka Modułowa MED QR KAMA ma 1 komorę umożliwiającą szybki dostęp do wszystkich przenoszonych opatrunków i leków. Apteczka jest całkowicie rozpinana.

W tylnej części komory znajdują się 3 stopniowane kieszenie i 4 oczka z gumek (po 1 w każdym rogu) z przelotem ustawionym pionowo.

Przednia ściana jest obszyta gumkami tworzącymi 3 poziome rzędy i 2 pionowe. Gumki w pionowych rzędach są podwójne, co daje więcej możliwości pakowania opatrunków i zapobiega ich wypadaniu.

Na dnie znajduje się zamaskowany gumką otwór zapewniający wentylację i możliwość wyciekania wody po przypadkowym zanurzeniu lub skraplaniu w bardzo wilgotnych warunkach.

Materiały

Ikona materiały

Głównym materiałem apteczki jest impregnowana CORDURA® 770dtex lub 1100dtex w zależności od partii. Materiał główny zapewnia odporność na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Impregnat zapewnia nieprzemakalność w do pewnego stopnia, a struktura włókien zapobiega dalszemu rozrywaniu się materiału przy nacięciu.

W systemie nośnym i modułowym zastosowano taśmy polipropylenowe, które są odporne na warunki atmosferyczne (nie sztywnieją i nie kruszą się pod wpływem silnego słońca i deszczu), są odpowiednio szorstkie (większe tarcie lepiej blokuje taśmę na regulacjach). Jedynym efektem długotrwałego użytkowania może być wyblaknięcie koloru. Na zamówienie możliwe użycie taśm poliamidowych.

Stosujemy klamerki UTX-D-FLEX (National Molding), ITW NEXUS oraz polskie DKAL. Wszystkie z nich charakteryzują się wysoką wytrzymałością i długą żywotnością.
Głównym suwakiem jest u nas zawsze zamek spiralny YKK® zapewniający najdłuższą żywotność. Suwaki dodatkowe to zwykle YKK®, czasami mogą być stosowane inne zamki.

Waga 360 g
Wymiary 20 × 14 × 8 cm
Kolor

Przeznaczenie

,

Masa

Pojemność

Wymiary: wysokość

Wymiary: szerokość

Wymiary: głębokość

Komory

Kieszenie wewnętrzne

Kieszenie zewnętrzne
System modułowy

,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Apteczka Modułowa MED QR KAMA MultiCam”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *