Menu Zamknij

Ładownica SHINGLE3 Czarna

110,00  brutto

Ładownica SHINGLE3 jest przeznaczona do wygodnego przenoszenia trzech magazynków karabinowych na pociski 5,56 i 7,62 m.in. HK416, BERYL, AK47.

Ładownica posiada z przodu i z tyłu system modułowy kompatybilny z PALS/MOLLE. Tył posiada paski troczące do zamontowania na panelu, a taśmy na przodzie umożliwiają zamontowanie dodatkowego rzędu ładownic. Ładownica przeznaczona na kamizelki taktyczne.

Elastyczne boczne gumki przy każdej komorze pozwalają regulować wielkość ładownicy w zakresie wielkości najpopularniejszych magazynków. Gumki te od razu zabezpieczają magazynek przed wypadnięciem, a otwarta konstrukcja ułatwia szybkie wyciągnięcie magazynka. Otwór w dnie umożliwia samoistne wydostawanie się wody i piasku po zabrudzeniu.

Pamiętaj, że tylko oryginalna ładownica jest gwarancją jakości. Świadomie wybierając oryginalne produkty wspierasz legalnych przedsiębiorców, budujesz gospodarkę opartą na uczciwych zasadach i walczysz z podróbkami.

Brak w magazynie

Informacje ogólne

Ładownica SHINGLE3 jest przeznaczona do wygodnego przenoszenia trzech magazynków karabinowych na pociski 5,56 i 7,62 m.in. HK416, BERYL, AK47 na każdej kamizelce taktycznej z systemem modułowym.

System modułowy

Ikona system modułowy

Ładownica posiada 2 panele modułowe zgodne z PALS/MOLLE – tylny i przedni. Przedni panel jest podzielony na kieszenie Na każdej stronie znajdują się 3 poziome taśmy o szerokości i odstępie 2,5 cm. Na taśmach znajdują się pionowe przeszycia tworzące 6 tuneli o szerokości 4 cm.

Tylny panel służy do przymocowania ładownicy do kamizelki. Umożliwiają to 4 paski troczące – po 1 na każdym krańcu i 2 na środku. Mocowanie odbywa się przez przeplatanie pasków pomiędzy poziomymi taśmami na przemian w kieszeni i na zewnętrznym panelu.

Przedni panel pozwala na dodanie kolejnego rzędu ładownic.

Komory i kieszenie

Ikona komory kieszenie

Komory ładownicy są elastyczne dzięki bocznym gumkom. Zapewnia to możliwość przenoszenia różnego typu magazynków karabinowych oraz zabezpiecza magazynek przed wypadnięciem.

Otwarta od góry konstrukcja zapewnia łatwy i szybki dostęp do magazynka.

Otwór w dnie każdej kieszeni pozwala na samoistne wylatywanie wody i piasku w przypadku zabrudzenia w deszczu, w błocie lub na pustyni.

Materiały

Ikona materiały

Głównym materiałem ładownicy jest impregnowana CORDURA® 770dtex lub 1100dtex w zależności od partii. Materiał główny zapewnia odporność na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Impregnat zapewnia nieprzemakalność w do pewnego stopnia, a struktura włókien zapobiega dalszemu rozrywaniu się materiału przy nacięciu.

W systemie modułowym zastosowano taśmy polipropylenowe odporne na warunki atmosferyczne (nie sztywnieją i nie kruszą się pod wpływem silnego słońca i deszczu), są odpowiednio szorstkie (większe tarcie lepiej blokuje taśmę na regulacjach). Jedynym efektem długotrwałego użytkowania może być wyblaknięcie koloru. Na zamówienie możliwe użycie taśm poliamidowych.

Waga 105 g
Wymiary 15 × 24 × 2,5 cm
Kolor

Przeznaczenie

Masa

Wymiary: wysokość

Wymiary: szerokość

Wymiary: głębokość

Komory

System modułowy

,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Ładownica SHINGLE3 Czarna”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *