Menu Zamknij

Kieszeń Cargo Przód MultiCam

109,00  brutto

Kieszeń Cargo Przód pozwala rozszerzyć pakowność plecaka lub torby o dodatkowe 6 litrów. Dzięki kieszeni nie trzeba wymieniać ulubionego plecaka na większy. Wystarczy zamocować kieszeń na przodzie plecaka.

Kieszeń posiada z przodu i z tyłu system modułowy kompatybilny z PALS/MOLLE. Tył posiada paski troczące do zamontowania na panelu, a przód sam jest panelem.

Kieszeń w środku jest pusta bez dodatkowych organizerów, co pozwala w pełni wykorzystać jej pojemność. Otwór w dnie umożliwia wentylację oraz ujście wody.

Pamiętaj, że tylko oryginalna kieszeń jest gwarancją jakości. Świadomie wybierając oryginalne produkty wspierasz legalnych przedsiębiorców, budujesz gospodarkę opartą na uczciwych zasadach i walczysz z podróbkami.

Informacje ogólne

Kieszeń Cargo Przód to uniwersalna kieszeń rozszerzająca każdy główny plecak z systemem modułowym. Pojemność 6 litrów pozwala rozszerzyć pakowność ulubionego plecaka przy większej ilości ekwipunku. Rekomendowane miejsce doczepiania to przód plecaka. Możliwe także zamontowanie na plecach kamizelki taktycznej.

System modułowy

Ikona system modułowy

Kieszeń Cargo Przód posiada 2 panele modułowe zgodne z PALS/MOLLE – tylny i przedni. Na każdej stronie znajduje się 7 poziomych taśm o szerokości i odstępie 2,5 cm. Pionowe przeszycia na taśmach znajdują się co 4 cm, co tworzy 6 tuneli.

Tylny panel służy do przymocowania kieszeni do innego wyrobu. Umożliwiają to 4 paski troczące, po 2 na każdym krańcu. Mocowanie odbywa się przez przeplatanie pasków pomiędzy poziomymi taśmami na przemian w kieszeni i na zewnętrznym panelu.

Przedni panel pozwala na rozszerzenie kieszeni o dodatkowe akcesoria i kieszonki.

Komory i kieszenie

Ikona komory kieszenie

Kieszeń ma jedną komorę całkowicie pustą w środku. Komora jest rozpinana do połowy, co zabezpiecza zawartość przed wypadnięciem.

Na dnie komory znajduje się otwór wentylacyjny, spełniający jednocześnie funkcję odprowadzania wody po zanurzeniu kieszeni w błocie lub wodzie.

Materiały

Ikona materiały

Głównym materiałem kieszeni jest impregnowana CORDURA® 770dtex lub 1100dtex w zależności od partii. Materiał główny zapewnia odporność na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Impregnat zapewnia nieprzemakalność w do pewnego stopnia, a struktura włókien zapobiega dalszemu rozrywaniu się materiału przy nacięciu.

W systemie modułowym zastosowano taśmy polipropylenowe odporne na warunki atmosferyczne (nie sztywnieją i nie kruszą się pod wpływem silnego słońca i deszczu), są odpowiednio szorstkie (większe tarcie lepiej blokuje taśmę na regulacjach). Jedynym efektem długotrwałego użytkowania może być wyblaknięcie koloru. Na zamówienie możliwe użycie taśm poliamidowych.

Głównym suwakiem jest u nas zawsze zamek spiralny YKK® zapewniający najdłuższą żywotność. Suwaki dodatkowe to zwykle YKK®, czasami mogą być stosowane inne zamki.

Waga 250 g
Wymiary 28 × 24 × 8 cm
Kolor

Przeznaczenie

,

Masa

Pojemność

Wymiary: wysokość

Wymiary: szerokość

Wymiary: głębokość

Komory

Kieszenie wewnętrzne
Kieszenie zewnętrzne
System modułowy

,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kieszeń Cargo Przód MultiCam”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *