Menu Zamknij

Kieszeń Cargo Pionowa Czarna

69,00  brutto

Kieszeń Cargo Pionowa pozwala rozszerzyć pakowność plecaka lub torby o dodatkowe 2,5 litra. Dzięki kieszeni nie trzeba wymieniać ulubionego plecaka na większy. Wystarczy zamocować kieszeń na boku plecaka.

Kieszeń posiada z przodu i z tyłu system modułowy kompatybilny z PALS/MOLLE. Tył posiada paski troczące do zamontowania na panelu, a przód sam jest panelem.

Kieszeń w środku jest pusta bez dodatkowych organizerów, co pozwala w pełni wykorzystać jej pojemność. Otwór w dnie umożliwia wentylację oraz ujście wody.

Pamiętaj, że tylko oryginalna kieszeń jest gwarancją jakości. Świadomie wybierając oryginalne produkty wspierasz legalnych przedsiębiorców, budujesz gospodarkę opartą na uczciwych zasadach i walczysz z podróbkami.

Informacje ogólne

Kieszeń Cargo Pionowa to uniwersalna kieszeń rozszerzająca każdy główny plecak w z systemem modułowym.

Pojemność 2,5 litra pozwala rozszerzyć pakowność ulubionego plecaka przy większej ilości ekwipunku.

Rekomendowane miejsca doczepiania to boki plecaka.

System modułowy

Ikona system modułowy

Kieszeń Cargo Pozioma posiada 2 panele modułowe zgodne z PALS/MOLLE – tylny i przedni. Na każdej stronie znajduje się 6 poziomych taśm o szerokości i odstępie 2,5 cm. Pionowe przeszycia na taśmach znajdują się co 4 cm, co tworzy 3 tunele.

Tylny panel służy do przymocowania kieszeni do innego wyrobu. Umożliwiają to skrajne paski troczące (po 1 na każdym krańcu). Mocowanie odbywa się przez przeplatanie pasków pomiędzy poziomymi taśmami na przemian w kieszeni i na zewnętrznym panelu.

Przedni panel pozwala na rozszerzenie kieszeni o dodatkowe akcesoria i kieszonki.

Komory i kieszenie

Ikona komory kieszenie

Kieszeń ma jedną komorę całkowicie pustą w środku. Komora jest rozpinana do połowy, co zabezpiecza zawartość przed wypadnięciem.

Na dnie komory znajduje się otwór wentylacyjny, spełniający jednocześnie funkcję odprowadzania wody po zanurzeniu kieszeni w błocie lub wodzie.

Materiały

Ikona materiały

Głównym materiałem kieszeni jest impregnowana CORDURA® 770dtex lub 1100dtex w zależności od partii. Materiał główny zapewnia odporność na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Impregnat zapewnia nieprzemakalność w do pewnego stopnia, a struktura włókien zapobiega dalszemu rozrywaniu się materiału przy nacięciu.

W systemie modułowym zastosowano taśmy polipropylenowe odporne na warunki atmosferyczne (nie sztywnieją i nie kruszą się pod wpływem silnego słońca i deszczu), są odpowiednio szorstkie (większe tarcie lepiej blokuje taśmę na regulacjach). Jedynym efektem długotrwałego użytkowania może być wyblaknięcie koloru. Na zamówienie możliwe użycie taśm poliamidowych.

Głównym suwakiem jest u nas zawsze zamek spiralny YKK® zapewniający najdłuższą żywotność. Suwaki dodatkowe to zwykle YKK®, czasami mogą być stosowane inne zamki.

Waga 150 g
Wymiary 28 × 12 × 8 cm
Kolor

Przeznaczenie

,

Masa

Pojemność

Wymiary: wysokość

Wymiary: szerokość

Wymiary: głębokość

Komory

Kieszenie wewnętrzne
Kieszenie zewnętrzne
System modułowy

,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kieszeń Cargo Pionowa Czarna”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *