O nas

Poznaj naszą historię

Firma Janysport jest całkowicie polska bez żadnego wkładu obcego kapitału. Mimo wielu złożonych ofert wyprowadzenia produkcji do tańszych krajów zdecydowaliśmy o odrzuceniu ich i pozostaniu w Polsce. Firma Janysport powstała w 1989 roku jako producent plecaków turystycznych. Obecnie zakres działalności jest dużo szerszy i obejmuje również wyposażenie taktyczne oraz medyczne.

CZYTAJ WIĘCEJ…

Misja Janysport

Naszym głównym celem jest dostarczenie Wam sprzętu najwyższej jakości, który będziecie używać przez długie lata. Wiemy, że jest to jedyny sposób na wywołanie Waszego zadowolenia i zdobycie zaufania.

CZYTAJ WIĘCEJ…

Używane materiały

Używamy tylko najlepszych materiałów od sprawdzonych dostawców. Wiemy, że tylko surowiec najwyższej jakości pozwala stworzyć produkt, który będzie służył przez wiele lat. Każdy materiał dokładnie testujemy przed wdrożeniem go w nasze wyroby.

CZYTAJ WIĘCEJ…

Opracowane systemy

Jesteśmy prekursorami i jedną z pierwszych prywatnych firm w Polsce tworzących wyposażenie taktyczne. Wszystkie wyroby projektuje właściciel Paweł Janyst, wykorzystując jedynie swoją intuicję i wyobraźnię. W trakcie ponad 30 lat działalności zaprojektowaliśmy systemy użytkowania wyrobów, które obecnie są standardem w Polsce i na świecie.

CZYTAJ WIĘCEJ…